Понеділок, 18.11.2019, 17:56
КЗ "Полтавська районна централізована бібліотечна система" Полтавської районної ради
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [289]
Оголошення [36]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Будз І. Детективне агенство кота: Казкова повість / Іван Будз. – Харків: Клуб сімейного  дозвілля, 2015. – 160 [1] с. – іл.

Кота Макса в городке считали хулиганом, а он хотел стать частным сыщиком. Чтобы произвести впечатление на очаровательную мышку Изабеллу, Макс хочет совершить что-то необыкновенное. Он решает спасти ее от опасного преступника и...

 

 

 

 

 

 

 


Вдовиченко Г. Маріупольський процес: роман / Галина Вдовиченко; передм. В. Лиса. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 288 с.

У цьому романі — усе як на війні: втрати, біль, знову втрати... Батальні сцени і мирне життя, любов і ненависть, брехня і правда. Це наче путівник шляхами війни, де кожна деталь важлива і кожен крок убік — великий ризик.

 

 

 

 

 

 

 


Велика книга маленького українця: Захопливі розповіді з історії, природознавства та народознавства України / уклад. В. В. Садовнича. – Харків: Клуб сімейного  дозвілля, 2015. – 127 [1] с. – іл. 

Дітям 7–12 років.

Юні школярики дізнаються багато нового та цікавого про історію рідної країни, українську мову, природу, клімат, тваринний і рослинний світи, народні ремесла, свята і традиції, видатних діячів політики, науки і культури, національні костюми, українську міфологію і ще багато захопливої інформації.
Видання допоможе учням підготуватися до уроків, олімпіад і творчих робіт.

 

 

 

 


Винничук Ю.П. Аптекар: роман / Юрій Винничук; худож.-оформлювач Л. П. Вировець. – Харків: Фоліо, 2015. – 443 с.

Події нового роману Юрія Винничука "Аптекар" відбуваються у 1646–1648 роках спочатку у Венеційській республіці, а далі — у Львові. Історичне тло уміло використане для захопливої гри в дійсне-недійсне, де персонажі історичні сусідять з вигаданими, а їхні складні стосунки формуються у любовні трикутники. Фантазійні описи звучать як реальні, авторська вигадка відходить на другий план, змушуючи читача вірити у світ, витканий зі сну.

 

 

 

 


Волков О. Мертві квіти. – К.: Нора-Друк, 2013. – 320 с. Морок.

Герою роману «Мертві квіти» випадок дарує книгу пророцтв. Що це – шалена удача? Адже тепер неприємності не підстережуть зненацька. Чи навпаки – важкий хрест? Адже наприкінці низки майбутніх подій втрата коханої жінки, а потім і власна загибель… Чи зможе той, хто майстерно комбінує на шаховій дошці, прорахувати ходи наперед у реальному житті, де проти тебе сідає грати всемогутня та безжальна доля, а ціна однієї помилки – матова ситуація, з якої вже не вийти…

 

 

 

 

 

 


Волонтери. Мобілізація добра: збірка / укл. І передм. І. Карпи . – Харків: Клуб сімейного  дозвілля, 2015. – 256 [1] с.  

Люди для людей! Під цим девізом працюють сотні волонтерів у зоні АТО. Сповнені болю та обурення, віри та гіркоти, суму та надії історії про тих, хто, забувши про спочинок, допомагає біженцям і бійцям АТО, ризикуючи власним життям намагається зберегти чуже.
До книжки увійшли твори відомих українських авторів: С. Жадана, І. Карпи, М. Кідрука, Г. Вдовиченко, Л. Денисенко, І. Роздобудько, І. Славинської, Г. Шиян, А. Любки, К. Бабкіної.

 

 

 

 

 


Гоукінз П. Дівчина у потягу: роман / Пола Гоукінз; перекл. З англ. І. Паненко. - Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. –320 с.

Рейчел щодня сідає на той самий потяг. Проїжджаючи повз затишні приміські будиночки, вона кожного дня бачить подружню пару, яка снідає на веранді. Рейчел подобається спостерігати за ними, адже їхнє життя видається їй більш радісним, ніж її власне. Але одного разу в цьому безтурботному раю, яким вона уявляє їхню оселю, дівчина побачила дещо шокуюче. Вона розповідає про побачене поліції. Але їй не вірять...

 

 

 

 

 

 


Дашвар Л. На запах м`яса: роман / Люко Дашвар. – Харків: Клуб сімейного  дозвілля, 2015. – 368 [2] с. – іл. 

На хуторі з`являється тендітна міська дівчина Майя. Навіщо вона тут? Невже міська повія приїхала сюди зваблювати чоловіків? Так вважає місцева красуня Тоня. Чи вона втекла від одного кохання у пошуках іншого? Адже майстер на всі руки Толя прикипів до неї всім серцем! А може, вона відьма, бо розорила гніздо крука й випила яйця? Майя ховається від світу зі своєю страшною таємницею. Чи зможе хтось розгадати її?

 

 

 

 

 

 


Дереш Л. Остання любов Асури Махараджа. Роман. – К.: Нора-Друк, 2013. – 226 с. – Читацький клуб.

Це алегорична історія про демона, який вирішив покинути розкіш нижніх світів заради любові до сліпої дівчини з України, що мешкає в самому серці Нью-Йорка.

Протистояння напівбогів і демонів, демонстрації на Уолл-стріт і харизматичні проповідники, метафізичні запитання і смачні історії з лівообертальних світів (толерантна назва пекельних планет) — все це у новому романі Любка Дереша про любов, від якої тане серце.

 

 

 

 

 


Дерманський Сашко. Чудове Чудовисько і Погане Поганисько. Казкова повість.[Обкл. І. Сулими], - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. – 288 с.

Пригоди Чудового Чудовиська і дівчинки Соні тривають! Улюблений дитячий письменник Сашко Дерманський зумів і Майдан відстояти, і третю частину трилогії дописати! Та ще й яку!.. Блискучі діалоги, живописні характери, природна й багата художня мова яскраво засвідчують, що Сашко Дерманський гідно продовжує літературні традиції наших веселих класиків — від Котляревського й Гоголя до Остапа Вишні і Всеволода Нестайка...

Нова порція смішних, моторошних і захопливих пригод чекає на  тебе. Погане Поганисько готове звоювати усіх нас, але в сучасній Україні так багато відважних малих і  великих героїв, що навіть абсолютне зло не завжди має шанс на перемогу... 

 

 


Дорошенко О. Василь Стус / О. Дорошенко. – Х.: Антологія, 2015. – 128 с.

Трагічна доля судилася Василю Стусу (1938-1985) — талановитому українському поету, прозаїку, перекладачу, літературознавцю, правозахиснику, одному з найактивніших представників українського культурного руху 1960-х років.

Він був людиною, не здатною на компроміси, яка завжди йшла шляхом правди і заплатила за це власним життям, людиною, яка з гідністю казала про себе: «…Голови гнути я не збирався, бодай що б там не було. За мною стояла Україна, мій пригноблений народ, за честь котрого я мушу обставати до загину».

 

 

 

 


Еко У. Номер нуль: роман / Умберто Еко; пер. з італ. Ю.В. Григоренко; худож.-оформлювач Л.П. Вировець. – Харків: Фоліо, 2015. – 191 с. – (Карта світу).

Після п’ятирічної перерви у січні 2015 року побачив світ новий роман Умберто Еко ”Номер нуль” (“Numero Zero”). Вікіпедія визначає його жанр як нуар. На відміну від попередніх творів письменника, події в ньому відбуваються у недалеку епоху — у Мілані 90-х років ХХ століття. Головний герой — редактор газети, створеної, щоб друкувати наклепницькі статті про бізнесменів і псувати їм репутацію. Однак, окрім теми продажної журналістики, Еко згадує і недавні політичні події в Італії — замах на Папу Римського, діяльність масонської ложі “Пропаганда № 2”, операцію “Гладіо”, проведену НАТО, і невдалий державний переворот…

 

 

 


Забужко О. Тут могла б бути ваша реклама: збірка / Оксана Забужко - Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. –320 с.: іл.

У нову книжку відомої української письменниці вміщено популярний роман «Польові дослідження з українського сексу», що вже став сучасною класикою (це 12-те його перевидання), та вибрані оповідання 1981–2013 років, частина яких друкується вперше.

 

 

 

 

 

 


Кідрук М. Жорстоке небо: роман / Макс Кідрук; передм. А. Любки; худож. Д. Ласточка . – Харків: Клуб сімейного  дозвілля, 2015. – 608 [1] с. – іл.

Роман-катастрофа й детектив в одному флаконі!

В аеропорту Париж-Північ сталася трагедія — зазнав катастрофи літак, зібраний на українському заводі «Аронов». Після зіткнення зі снігоочисником, який, здається, раптово опинився на посадковій смузі, вижило лише четверо людей. На місце трагедії вирушає донька конструктора, який спроектував цей літак. Дівчина починає активно розслідувати справу. Але хтось дуже не хоче, щоб вона дізналася правду. Життя Діани та її близьких у небезпеці!

«Жорстоке небо» для мене — не просто новий трилер, а особливий, по-справжньому знаковий роман. Макс Кідрук

 

 

 


Кокотюха А. Осінній сезон смертей: роман / Андрій Кокотюха; передм. С. Філоненко. - Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. –256 с.: іл.

Журналіста столичної газети Андрія Шкараду звинувачують у вбивствах дівчат у студмістечку. Через доведене алібі міліція відпускає його і знаходить іншого підозрюваного — бармена з місцевої кав`ярні, куди частенько навідувалися жертви. Та Андрій не вірить правоохоронцям і попри їхнє залякування починає самотужки дошукуватися правди. Він приймає виклик підступного вбивці!
Тим часом маніяк планує нові вбивства й у своєму щоденнику сповідується вічності. Сезон смертей триває...

 

 

 

 

 


Кокотюха А. Охота на маршала/ Андрей Кокотюха. - Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга; Белгород: ООО Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2014. – 352 с.: ил.

Зима 1946 года. Закончилась война, люди возвращаются к мирной жизни. Дмитрий Гонта – бывший военный разведчик, а ныне – майор милиции, начинает свою жизнь заново. Когда на железнодорожной станции были ограблены и сожжены три вагона, Гонта сразу понял: это дело рук банды Ржавого, военного преступника, изменника Родины. Но оказывается, что в поисках похищенного заинтересован лично товарищ Сталин! Все ниточки дела ведут к… маршалу Жукову!

 

 

 

 

 


Кокотюха А. Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року: роман / Андрій Кокотюха; передм. Я. Файзуліна - Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. –304 с.: іл.

1919 року земля України стала полем битви між різними владами — «червоними», «білими», «зеленими»... Артем Шеремет — звичайний київський лікар, людина аж ніяк не войовнича. Але буремні події божевільного часу змушують його, так чи інакше, взяти в них участь — трагічні обставини приводять його до армії отамана Зеленого. Запекла боротьба, смертельна небезпека, зрада та надія, кохання і втрата — не омине ніщо...

 

 

 

 

 


Кокотюха А.А. Адвокат із Личаківської: роман / Андрій Кокотюха; худож.-оформлювач Л.П. Вировець. – Харків: Фоліо, 2015. – 283 с. – (Ретророман).

Ретрокнига «Адвокат із Личаківської» переносить читача на початок ХХ століття, а саме 1908 рік та розповідає про молодого киянина Клима Кошового, який дивом вирвався з тюрми й тікає від переслідувань царської влади до Львова. Але й тут його заарештовує поліція - біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав у місті сумнівних друзів та могутніх ворогів. Самогубство — чи вбивство?

 

 

 

 

 

 


Кокотюха А.А. Привид із Валової: роман / Андрій Кокотюха; худож.-оформлювач Л.П. Вировець. – Харків: Фоліо, 2015. – 285 с. – (Ретророман).

Початок ХХ століття, 1909 рік. Успішний київський адвокат Клим Кошовий від переслідувань царської охранки тікає до  Львова, де стає лише скромним помічником старого нотаря. Його нудні злиденні будні порушує візит комісара кримінальної поліції: у кишені трупа, знайденого у будинку на вулиці Валовій, виявили візитівку Клима. Сам чоловік загинув за досить дивних обставин, хоча офіційно це нещасний випадок. Але той дім має у Львові недобру славу. Кажуть, у ньому вже сто років блукає привид Чорної пані. Всякого, хто зустрінеться з нею, чекає погибель. І така смерть на Валовій - не перша. 

 

 

 

 

 


Коляда І.А., Коляда Ю.І. Максим Рильський / І. Коляда, Ю. Коляда. – Харків: Бібколектор, 2015. – 120 с.

Видатний український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч, академік АН України понад 50 років працював у літературі і залишив нам велику спадщину. «Поет – це людина, що палко любить слово, як найгострішу зброю», – говорив Рильський, і він дійсно був «володарем слів ясних і мудрих». Його поезії сповнені щирістю, відвертістю, пронизані мотивами любові до усього сущого. «Читачу! Поглянь, усміхнись: я твій, я не вмер, я живий!» – ці слова спадають на думку, коли читаєш безсмертні вірші Максима Тадейовича Рильського.

 

 

 

 


Корній Д. Щоденник Мавки: роман / Дара Корній; передм. О. Хвостової. - Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. –304 с.

Чоловік зрадив Магду і покинув її. Жінка була у відчаї, проте знайшла у собі сили жити далі. Тепер вона успішна і безпощадна до чоловіків... Олексій залишився сам, дружина не хоче бачити його...
Одного разу дві ці одинокі душі зустрілися...

 

 

 

 

 

 


Куксарт Б. Мої пластилінові тварини: Школа розвивальних занять / Б. Куксарт . – Харків: Клуб сімейного  дозвілля, 2013 . – 34 [1] с. – іл. 

Із цією серією книг ліплення із пластиліну стане простим, приємним і радісним заняттям! Тут зібрано чудові ілюстрації, покрокові рекомендації, різноманітні техніки й прийоми. Ви легко зможете зробити власноруч веселого дельфіна, грізного лева, кумедного кролика й безліч інших фігурок, а потім навчите майструвати й дитину.

 

 

 

 

 


Куява Ж. Гордієві жінки: роман / Жанна Куява; передм. В. Гранецької. - Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. –288 с.

Три сестри — Софія, Лія і Мія — живуть багато років на віддаленому хуторі. Та настає день, коли священна для них кімната матері відкриває неймовірні таємниці про родичів. І сестри наважуються нарешті круто змінити своє життя...

 

 

 

 

 

 

 


Лис В. Країна гіркої ніжності: роман / Володимир Лис. - Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. –368 с.

Три жінки, три нелегкі долі, три шляхи до кохання...
У неї було дивне ім`я і дивовижна доля. Даза, дочка радянського чиновника, у 30-х роках пройде пекло дитбудинку, а після війни опиниться у вирі повстанської боротьби. Її донька Віталія, витончена естетка, покохає кримінального авторитета. Онуці Олесі в наш буремний час теж доведеться боротися за кохання...

 

 

 

 

 

 


Лис В. Камінь посеред саду: роман / Володимир Лис. – Харків: Клуб сімейного  дозвілля, 2015. – 256 [2] с. – іл.

Жив собі звичайний чоловік, до міри успішний, до міри щасливий... Але в житті, мабуть, кожного настає мить, коли розумієш, що все летить шкереберть. І те, що здавалося міцним і справжнім, виявляється марнотою — робота, родина, кохання... Та годі — чи кохав ти взагалі по-справжньому?! Що це? Криза середнього віку? Поклик власної душі, яку ти давно занедбав?
У житті Андрія Трояна настав саме такий момент. Коли треба вирішити, хто ти, де ти й куди йдеш... Можна довго заплющувати очі та робити вигляд, ніби нічого особливого не відбувається. А можна нарешті наважитися й підняти таємничий камінь із саду своєї душі.
Чи вийде це в Андрія? А у вас?..

 

 

 


Ллімос А. Майструємо з ...  Школа розвивальних занять / А. П. Ллімос. – Харків: Клуб сімейного  дозвілля, 2013. – 31 [1] с. – іл.

Покрокові поради!
Корок, прищіпки, зубочистки, палички, дерев'яні ложки — майструвати з дерева так захоплююче! Шкатулка, доміно, лялькова меблі, конячка, качка-неваляшка і безліч інших виробів.

Прості матеріали!
Обрізки старого одягу, клубки вовняних ниток, клаптики і панчохи — зі звичайної тканини можна робити як милі іграшки, так і дуже корисні речі! Діти зможуть виготовити плетену і рукавиць ляльок, м`яч, автомобіль з причепом, пенал, сумочку та ін.

Яскравий, стимулюючий фантазію, податливий, ідеальний для розвитку дрібної моторики, — дитина із задоволенням візьме в руки пластилін!

 

 


Лущик П.М. Тамплієри короля Данила: роман / Петро Лущик; худож.-оформлювач Л.П. Вировець. – Харків: Фоліо, 2015. – 286 с.

Дія роману відбувається у ХІІІ столітті. Папа Римський Інокентій ІV відправляє до галицького князя Данила Романовича свого посла. Охороняти важливу особу доручено загону воїнів-тамплієрів на чолі з командором Гійомом де Пардо. Храмовникам доведеться вступити у сутичку не лише з монголами, що захопили руські землі, але й зі своїми одвічними суперниками госпітальєрами і навіть з ассасинами. 

 

 

 

 


Каліновська О., Криштопа О. та ін. Неоголошена війна. Невідомі факти і хроніки АТО: факти, хроніки. – Харків: Клуб сімейного  дозвілля, 2015. – 509 [2] с.

  • «Руська вєсна» — масові заворушення на сході.
  • АТО. Квітень-серпень 2014. Перші успіхи української армії.
  • Іловайський котел. Мінські домовленості — 1.
  • Історія захисту Донецького аеропорту.
  • Війна і Мінськ. Міжнародні аспекти війни. Крихке перемир'я.

Згадати все. День за днем. Уже більш як п`ять сотень діб. Крім власне хронології бойових дій, ви зможете прочитати аналітику, яка допоможе отримати розуміння і хоч трохи позбутися страху. І репортажі. Тих журналістів, які на власні очі бачили кров і сльози.
На момент написання цього тексту неоголошена війна триває...

 


Палинський В. Бібліотекар: новели й оповідання. – Львів: Апріорі, 2013. – 244 с.

Нова книжка прози відомого українського письменника Віктора Палинського - це ще одна нагода для шанувальників вишуканої літератури отримати справжню насолоду від читання, поринувши у світ невичерпної уяви та даровитого хисту. Його герої екстравагантні та несподівані, а їхні світи - можливості магічних перевтілень, містичних пошукувань. Звернімося до „Бібліотекаря"!

 

 

 

 

 

 

 


Роздобудько І. Ґудзик-2. Десять років по тому.  Роман. – К.: Нора-Друк, 2013. – 320 с. – Читацький клуб.

Колись він втратив все: кохану людину, смак до життя, сенс працювати в країні, що поволі котиться в прірву... Але життя не зупинилося. Улюблені герої знову зібралися разом: Денис, Ліка, Єлизавета Тенецька. Десять років по тому...

 

 

 

 

 

 

 


Роздобудько І. Подвійна гра в чотири руки: роман / Ірен Роздобудько; передм. В. Марченка. – Харків: Клуб сімейного  дозвілля, 2015. – 224 [2] с. – іл. 

Ретро-детектив із закрученим сюжетом!

Київ початку ХХ століття... Для невгамовної генеральської дочки Мусі Гурчик немає нічого більш захопливого, ніж розслідування нової таємничої справи! Викрадені важливі документи — креслення нової моделі військового літака. Інженер-розробник поплатився за них життям... Факти й детективна інтуїція підказують юній вивідачці, що злодія треба шукати на палубі розкішного пароплава «Цариця Дніпра». Небезпечно? Аякже! Але наша панночка вже вирушила в карколомний круїз — вона мусить викрити злочинця будь-що! У перший день подорожі скоєно нове вбивство, і тепер остаточно зрозуміло, що вбивця поруч...

 

 

 


Роздобудько І. Одного разу... :роман / Ірен Роздобудько; передм. Л. Вороніної. – Харків: Клуб сімейного  дозвілля, 2015. – 224 [2] с. – іл. 

Книжка-сповідь, книжка-спогад, книжка-роздум...

Це книжка про життя. Радянське дитинство, студентська молодість, похмурий період «заробляння грошей» у 90-х, дитячі спогади про бабусине «абалдєнне» пальто і сукню, яку та шила для поїздки в Китай до дідуся. А ще про те, що ніколи не треба здаватися, треба мати власну думку й відстоювати її, допомагати тому, кому гірше, і радіти життю. Кожен знайде в ній щось для себе, про себе. Вона і для молодих — аби вони зрозуміли, що життя прекрасне і... коротке. І йшли по ньому без страху. І для старших, аби вони пригадали своє — таке довге! — життя. І зрозуміли, що воно — прекрасне.

 

 

 

 


Рудкевич М.. Я з Небесної сотні.

Герой повісті молодого письменника Марка Рудневича чимось нагадує селінджерівського Голдена Колфілда. 19-річний студент Макс зі Сміли легко й відверто оповідає про своє життя — про навчання, однокурсників, родину, про свою кохану дівчину Іванку, яка вчиться в Києві, а батьки хочуть відіслати її на навчання до Франції... Але стається Майдан, і Макс зі своїм другом-однолітком їде до Києва.
Зрештою, це повість про три вирішальні доби на Майдані. Ви згадаєте все, ви ще раз переживете ті тривожні лютневі дні і, мабуть, будете плакати, і ще довго пам’ятатимете простого хлопця зі щирою душею — Макса зі Сміли.

 

 

 

 

 


Суворов В. ЇЇ ім’я було Татьяна / Віктор Суворов. – К.: Гамазин, 2013. – 380 с.: іл.(Серія «Нетабачна історія»).

"Віктор Суворов (Володимир Рєзун) - письменник, історик, дослідник, у минулому - розвідник, капітан ГРУ. Автор історичних бестселерів «Криголам», «Акваріум», «День "М"». Ворог Радянського Союзу, заочно засуджений до розстрілу Персона нон ґрата в пострадянських країнах. 

«Її ім'я було Татьяна» - це найсвіжіший твір автора, який українці мають змогу прочитати одними з перших у світі. Як і чому генерал Жуков скинув ядерну бомбу на власну армію та підірвав власний лінкор? Як Хрущов прийшов до влади? Як Радянський Союз уник китайського варіанту модернізації соціалізму? Чому збирався закидати Європу ядерними бомбами і захопити її?.. Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете в цій книзі. 

 


Суворов В. Облом / Віктор Суворов. – К.: Гамазин, 2015. – 312 с.: іл.(Серія «Нетабачна історія»).

У 1957 році сталася подія світового масштабу – прогресивний люд вітав запуск першого штучного супутника Землі. Того ж року на батьківщині космічного досягнення ще однієї переломної події вдалося уникнути. Факти свідчать, що у СРСР готувався державний переворот, до влади мав прийти Г.К. Жуков, та щось не вдалося – задум Маршала Перемоги «обламався»…

 

 

 

 

Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019uCoz